Domky srdcem

Zahradní domečky nejen pro děti s jedinečným designem. Originální, ekologické a ručně vyráběné z masivního dřeva. Umožněte dětem žít svůj sen. Ať už o pirátské výpravě za pokladem, o daleké cestě po Evropě nebo o vesmírné misi až na konec galaxie. za novou značkou domky stojí mladý tatínek klučičího tria a architekt Marek, který rád pracuje se dřevem. „Chtěl jsem pro ty naše kluky vymyslet něco zajímavého, originálního, dřevěného. A neměl to být jen obyčejný domeček. Chtěl jsem, aby měl domeček svůj vlastní příběh. Tak vznikla první Kajuta. Pirátská Kajuta!“ v nabídce značky již kromě kajuty najdete i budku, raketu, karavan nebo bagr. malí i velcí si také oblíbí kukaň nebo kutloch. a třešničkou na dortu je pak ptačí budka.

DOMEČKY umožňují dětem snít svůj sen a zažívat zábavná dobrodružství. Předtím, než naše domečky pošleme do světa, každý z nich pokreslíme. Zvenku i zevnitř. Díky tomu je každý domek originál. Proto jsou DOMKY označeny specifickým číslem a podpisem. Všechny domečky jsou certifikované. Díky tomu mohou být umístěné nejen na zahradách, ale také u restaurací a na hřištích.

na podzimní edici festivalu mini si můžete prohlédnout a děti na vlastní kůži vyzkoušet hned dva domky. zatímco přímo v hale mohou děti vyšplhat do budky a sklouznout se z ní, v hracím koutku v kavárně si mohou prolézt bagr, který bude mít na mini premiéru.

www.domkysrdcem.cz