DOBRÝ KOHOUT NESKÁČE

Dobrý kohout neskáče je česká značka nabízející originální oblečení a doplňky v malých edicích pro děti a jejich rodiče.

Smyslem Kohouta je vztah k přírodě a volný čas. Chceme a přejeme si, aby tyhle dvě věci mělo a znalo každé dítě. Proto je naše oblečení vyráběno tak, aby vás vytáhlo ven a bylo nošeno a využíváno právě tam. Vše vzniká pod našima vlastníma rukama a ve spolupráci s kamarády. Každá kolekce je připravována vždy jen v limitovaném počtu kusů. Naší ambicí není zaplnit trh, ale vyzdvihnout dnes mnohdy opomíjený druh trávení volného času – na louce, u potoka, v lese, trochu divoce, ale přirozeně dětsky, který nám, dospělým, mohou děti připomenout třeba nápisem na triku. Všechny materiály pečlivě vybíráme a kontrolujeme jejich vznik a původ (organic cotton, Fair Working Conditions, Oeko-Tex, Vegan).

letos slaví Kohout již 5. narozeniny! a tak k této příležitosti vytvořil speciální kolekci, jíž své výročí spolu s vámi na festivalu mini oslaví. těšit se můžete tentokrát i na doplňky v podobě ručně malovaného porcelánu, který vznikl ve spolupráci se sylvií luběnovou z maestrokatastrof.

www.dobrykohoutneskace.cz

23

front

duck1