cvičení se sportovní akademií MINI HEROES (máma a mimi – 10–18 měsíců)

pátek 1. 12. 11:00–11:30

10-18 měsíců – Ve chvíli, kdy se začne váš malý hrdina stavět u opory a dělat první krůčky, je čas přesunout se do starší skupiny. většinou posun nastává v 10. měsíci, ale může to být i později. I u dětí, které již dělají první krůčky, podporujeme lezení. To je pro dítě velice zdravý a pro správný motorický vývoj důležitý pohyb. Do lekcích zapojujeme překážky, které šikovně překonávají a trénují lezení ve ztížených podmínkách – schody, tunely, balanční či měkké žíněnky, šikmé plochy  a zapojujeme také množství pomůcek podporující správný vývoj. Mnoho z nich máme v Čechách jako jediní a naše metodika je připravená právě pro práci s nimi. Maminka či tatínek se na lekcích také naučí, jak s dítětem trénovat I doma.
MINI HEROES – Sportovní akademie MINI HEROES představuje lekce pro děti od 4 měsíců do 6 let. Pod vedením kvalifikovaných instruktorů děti získávají základní pohybové znalosti, rozvíjejí svůj stabilizační systém, učí se zdravému pohybu a rodiče získají návod jak s dětmi správně trénovat i doma. 
Od 4 měsíců do 3 let cvičí děti na lekcích v doprovodu rodiče. Ve skupinách pro starší hrdiny, děti cvičí samostatně pod odborným dohledem a vedením instruktora.
vstupné: ZDARMA

www.miniheroes.cz

19-30_mesicu