co mám dělat? budu doktor!

kdo z nás si pamatuje, že si jako malý miloval hrát „na doktora“? a kdo raději mamince vyraboval kuchyň a hrál si na opravdového kuchaře, než aby stál u plastové kuchyňky? budu doktor! je sada všeho, co malý lékař potřebuje k ošetření a doktorským hrám. nenajdete v něm nic, co by nebylo skutečné či funkční. je dílem oblíbené blogerky a lékařky míši knězkové, jež v posledních třech letech vyhrála soutěž mamablog roku a stojí za úspěšným start-upem výuky první pomoci dětem s názvem “co mám dělat”.

kufřík ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špátlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. pomocí oční tabulky můžete vyšetřit zrak každého pacienta a nezapomeňte, že těm nemocným je třeba vypsat recept s domácí léčbou. vše reálné a přesně takové, jaké potkáte u lékaře i vy.

„co mě jako maminku a lékařku baví na kufříku nejvíc? není to jen samotná hra a zábava. dítě zjišťuje a poznává, že pomáhat je naprosto přirozené a správné. naučí se, že při pomoci je nezbytné chránit i sám sebe! v neposlední řadě pak pochopí, proč se co u lékaře dělá. že je někdy třeba i nepříjemného vyšetření a zaručeně se přestane bát těch běžných zákroků, u kterých spousta dětí zbytečně pláče. pojďte s námi dětem ukázat, že v hraní si na doktora je ukryto mnohem víc.

k vidění a vyzkoušení budou na našem stánku i praktické a dětmi prověřené kousky, jako kvalitní brýle značky kietla, termolahve pura, dětské bezpečné nože opinel, cestovní lékárničku nebo čelovky pro každého malého dobrodruha, které přiveze eva stroupková z obchodu pro malé dobrodruhy.

https://mklife.cz

https://www.promaledobrodruhy.cz

https://comamdelat.com
budu_doktor-9Budu_doktor-23Budu_doktor-43Budu_doktor-25 Budu_doktor-29 Budu_doktor-40IMG_2950-700x467

IMG_1144-700x467  kietla_bryle-14-700x467 Sumava_Detska_naucna_stezka_Rabi-51-1280x853