budu doktor!

Kdo z nás si pamatuje, že si jako malý miloval hrát „na doktora“? A kdo raději mamince vyraboval kuchyň a hrál si na opravdového kuchaře, než aby stál u plastové kuchyňky? Budu doktor! je sada všeho, co malý doktor potřebuje k ošetření a doktorským hrám. Nenajdete v něm nic, co by nebylo skutečné či funkční. Je dílem oblíbené blogerky a lékařky míši knězkové, jež v posledních dvou letech vyhrála soutěž mamablog.
Kufřík ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špátlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky můžete vyšetřit zrak každého pacienta a nezapomeňte, že těm nemocným je třeba vypsat recept s domácí léčbou. Vše reálné a přesně takové, jaké potkáte u lékaře i vy.
Co mě jako maminku a lékařku baví na kufříku nejvíc? Není to jen samotná hra a zábava. Dítě zjišťuje a poznává, že pomáhat je naprosto přirozené a správné. Naučí se, že při pomoci je nezbytné chránit i sám sebe! V neposlední řadě pak pochopí, proč se co u lékaře dělá. Že je někdy třeba i nepříjemného vyšetření a zaručeně se přestane bát těch běžných zákroků, u kterých spousta dětí zbytečně pláče.
Pojďte s námi dětem ukázat, že v hraní si na doktora je ukryto mnohem víc.
budu_doktor-9Budu_doktor-23Budu_doktor-43Budu_doktor-25 Budu_doktor-29 Budu_doktor-40