belvela

Společnost Belvela založili v roce 2016 rodiče, kteří objevili a sami doma s dětmi vyzkoušeli řadu výrobků v České republice nedostupných. na mini představí tři zahraniční značky.

Babycup je malý kelímek, který byl velikostně navržen pro malé dětské ručičky a pusinky. Vyrábí se v Anglii, kde také získal mnoho ocenění. Je vhodný nejen ke klasickému pití malých dětí, ale také k dokrmování novorozenců včetně těch předčasně narozených či dětí s určitou dysfunkcí v oblasti úst (přirostlý jazyk, rozštěp, atd.). Je doporučován dentisty a ortodontisty, neboť přispívá ke správnému vývoji zubů, čelistí a svalů obličeje a podporuje rozvoj jemné motoriky.

doménem anglické Bibetty jsou neoprenové výrobky pro děti. Nejznámější jsou bryndáky s překlápěcí kapsou, které mají patentovaný design a pyšní se řadou ocenění. Dále v její nabídce najdete např. přebalovací podložky, prostornou jídelní podložku vybavenou také překlápěcí kapsou a hebkou odříhávací dečku.

japonská značka Lucky Industry nabízí praktická nosítka, jejichž výrobě se věnuje již od roku 1934. zaujme mezi nimi zvláště nosítko Suppori, které snadno složíte do kapsy či kabelky. Se Suppori se můžete také chodit koupat, neboť materiál rychle schne. Obdobným typem je teplejší nosítko Wacotto. Pittari Wrap je pokrokový šátek, který je schován v kapse na opasku. Je vhodný zejména pro rodiče, kteří se seznamují se šátkováním a mají obavy z úvazů. Sukkiri Sling je šátek s hliníkovými kroužky, vhodný pro děti od narození do cca 3 let. Je vyroben z prodyšného a rychle schnoucího materiálu, tudíž je vhodný pro společné koupání s děťátkem v bazénu či v moři.

http://www.belvela.com/#/Main

 

Babycup 2013