belvela

Společnost Belvela založili v roce 2016 rodiče, kteří objevili a sami doma s dětmi vyzkoušeli řadu výrobků v České republice nedostupných. Babycup je malý kelímek, který byl velikostně navržen pro malé dětské ručičky a pusinky. Vyrábí se v Anglii, kde také získal mnoho ocenění. Je vhodný nejen ke klasickému pití malých dětí, ale také k dokrmování novorozenců včetně těch předčasně narozených či dětí s určitou dysfunkcí v oblasti úst (přirostlý jazyk, rozštěp, atd.). Je doporučován dentisty a ortodontisty, neboť přispívá ke správnému vývoji zubů, čelistí a svalů obličeje a podporuje rozvoj jemné motoriky.

doménou anglické Bibetty jsou neoprenové výrobky pro děti. Nejznámější jsou bryndáky s překlápěcí kapsou, které mají patentovaný design a pyšní se řadou ocenění. Dále v její nabídce najdete např. přebalovací podložky, prostornou jídelní podložku vybavenou také překlápěcí kapsou a hebkou odříhávací dečku.

japonská značka Lucky Industry nabízí praktická nosítka, jejichž výrobě se věnuje již od roku 1934. zaujme mezi nimi zvláště nosítko Suppori, které snadno složíte do kapsy či kabelky. kromě stálic jako jsou poponášítka Suppori a Wacotto, vodní šátek Sukkiri a šátek s bederním pásem Pittari, představíme na mini nové ring slingy a zejména nové materiály. Jednak je to žakárový červený ring sling a pak také ring sling vyrobený z mušelínové látky, tedy látky používané zejména na látkové pleny. Důvodem výběru této látky je, že miminka se s ní setkávají již od narození, znají pocit této látky na těle, a proto by se v mušelínovém ring slingu měly cítít bezpečně a pohodlně.

http://www.belvela.com/#/Main

 

Lucky_Maru sling mušelínový vínový

 

Babycup 2013Bibetta_jídelní podložka_auta_novinka