bekvåm

švédské slovo BEKVÅM znamená pohodlné, jednoduché, přirozené, bezstarostné. Všechny tyto jeho významy definují ideu, jež stála za vznikem mladé rodinné firmy ze slovenska, jež se zaměřuje na jednoduché a pohodlné oděvy. Pro své výrobky používá certifikované kvalitní přírodní tkaniny a materiály. Na zabezpečení trvalé udržitelnosti jsou designy šité ve spojených velikostech a děti je proto mohou nosit více sezón. lehce se nosí a kombinují, pretože jsou navržené v minimalistickém stylu.

Všechna ponča, osušky a tašky jsou šité z bavlny a / anebo bambusu.

První kolekce je inspirovaná právě naší láskou k Švédsku a jeho minimalismu. Všechny naše peshtemaly vyrábíme v Turecku, kde má výroba peshtemalu staletou tradici.

jako novinku přivezeme na mini naši první kolekci plavek, která je ušita z látky econyl. Každé plavky jsou vyrobené z recyklovaného půl kila plastu, který by jinak dále plaval v našich krásných mořích. Plavky (vel. od 98 do 134) Vám zabalíme do látkové kapsy ušité ze 100% bio bavlny s potisky, které pro nás vytvořila grafička Zuzka Smolková. Látka je vyrobená v Itálii, plavky šijeme u nás na Slovensku.

další novinkou budou ponča a župany pro maminky i tatínky.

bekvam_p2_002 - kópiahectorcardenosa-75DS3_2371hectorcardenosa-15 hectorcardenosa-92DS3_2471