arki

arki se může pochlubit nabídkou hodnotného a skutečného designu, který můžete každý den naplno používat a nemusíte jej schovávat ve vitríně. na festivalu mini představí slovinskou značku ooh noo a brněnskou morrows.

příběh nadčasových kousků z rodiny Ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou. A jak to tak bývá, brzy zjistila, že jí na trhu chybí ložní povlečení, které by bylo příjemné, vyrobené z měkkých a čistých materiálů a dalo se jednoduše kombinovat ať už v postýlce spí kluk nebo holčička. A tak vznikla první kolekce ložního prádla Ooh Noo. pak přišly na řadu dřevěné hračky, z nichž dokonce koník na tyči získal cenu red dot design. V nabídce arki najdete hračky Ooh noo a vzápětí je doplníme i o krásné ložní prádlo, kterým to vše začalo.

Morrows vyrábí autorské produkty, zejména z plsti a gumy v České republice. „jejich produkty pro nás byla láska na první pohled, při schůzce jsme si báječně padly do oka s designérkou Bárou a ekonomkou Markétou, a každý jejich nový výrobek nám dělá radost, protože je promyšlený, praktický, a má krásné detaily.“

https://www.arki.cz/design-pro-deti/

IMG_1255-1